O inwestycji


Pawia 25
lokalizacja idealna

Inwestycja przy Pawiej 25 w Lublinie to mieszkania o wysokim standardzie, znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy.


Zdecydowaliśmy się na inwestycję w dzielnicy Dziesiątej, gdyż jest to aktualnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się lokalizacji w Lublinie. To miejsce z gotową infrastrukturą, pełne nie tylko domków jednorodzinnych ale również kamienic, które sukcesywnie są odrestaurowywane.

A wszystko to w otoczeniu zieleni oraz niedaleko znajdującej się rzeki.

Doskonała komunikacja z miastem to dodatkowy atut, a niedalekie sąsiedztwo głównego dworca PKP pozwala zdecydowanie ograniczyć czas potrzebny na podróże służbowe lub rodzinne.

Pawia 25 to miejsce, w które zdecydowanie warto zainwestować osiągając w przyszłości nie tylko wymierne korzyści.

Pawia 25
miejsce przyjazne

Klimat przedwojennej kamienicy połączony ze stylistyką nowoczesnego loftu to esencja nowoczesnego stylu miejskiego. Doskonale odrestaurowane historyczne detale współgrające z współczesnymi rozwiązaniami wystroju wnętrz: wysokie sufity, jasne i słoneczne pomieszczenia współgrające z odsłoniętymi elementami oryginalnych murów ceglanych.


Wszystko to pozwala stworzyć zarówno mocno industrialne wnętrze, jak i ciepłe mieszkanie w klimacie paryskiej metropolii - dopasowane do indywidualnych preferencji przyszłych mieszkańców.

Kameralne sąsiedztwo, wolne od zgiełku wielkich blokowisk, to doskonała perspektywa na stworzenie wyselekcjonowanej i zgodnej wspólnoty mieszkańców.

Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów budowlanych sprawia, że Wasze mieszkanie będzie energooszczędne.

Doskonała izolacja termiczna, dźwiękoszczelne okna, wszystko co sprawi by stworzyć budynek eko: przyjazny i idealnie wkomponowany w otoczenie i ekonomiczny w utrzymaniu dla przyszłych właścicieli.

Pawia 25
miejsce bezpieczne

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo dlatego też używamy najlepszych materiałów wykończeniowych, z równoczesną dbałością o bezpieczny skład produktów, aby stworzyć wnętrza piękne i bezpieczne dla Waszych dzieci.


Dodatkowo Ogrodzona działka, całodobowy monitoring to tylko niektóre z udogodnień, które zapewnią poczucie bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom.

Mieszkania wyposażone w czujniki dymu, okna i drzwi przeciwwłamaniowe. Wydzielone miejsca parkingowe, aby móc bezpiecznie i blisko zostawić swoje auto.

Zapewniamy użycie najbezpieczniejszych i certyfikowanych materiałów wykończeniowych: ekologiczne farby, stolarka wewnętrzna zabezpieczona bezwonnymi lakierami, termoizolacja wykonana przy użyciu naturalnych składników, doskonała ochrona przeciwpożarowa - zadbaliśmy dla Was o wszelkie aspekty bezpiecznego domu.